Про компанію:

Компанія ТОВ «Shandong ChinSun Electrical Equipment Co» заснована фахівцями Китайського національного науково-дослідного інституту електроенергетики, двоє з яких отримали докторські ступені за кордоном. Починаючи з 2001 року, ChinSun виробляє прохідні ізолятори та високовольтні лінійні вводи для трансформаторів сухого типу. Конструкція трансформаторних вводів серії FBRG, які виготовляються нині, заснована на технології просочення епоксидним компаундом (RIS), розробленим компанією у 2003 році. Протягом цього часу технологія постійно досліджувалася та вдосконалювалася.

Ми отримали національний патент на технологію RIS (Resin Impregnated Synthetics). Новітня RIS-технологія у виробництві високовольтних вводів стане альтернативою RIP-ізоляції. RIS-технологія – це вдале, обґрунтоване рішення у виробництві високовольтних вводів без використання паперу, які є більш надійні та прості в обслуговуванні.

Наведений нижче документ є патентним сертифікатом, виданим нам на RIS-технологію Державним відомством інтелектуальної власності Китаю.

Ми здійснюємо постачання високовольтних вводів нового покоління за доступними цінами. Ми також надаємо послуги з технічного обслуговування електроенергетичних мереж, електростанцій, підприємств із виробництва трансформаторів тощо.

High-Voltage Bushings RIS Technology
At present, some customers are looking for a paperless bushing. In fact, this is the RIS type bushing. The following patent certificate is the RIS patent certificate issued to us by the State Intellectual Property Office of China. With the latest technology in the industry, in the future, we will continue to provide our agents with the most cutting-edge casing technology and the most favorable price to ensure that they can better serve the local power grid projects, transformer manufacturers, and Hydro projects.

Засновник компанії:

Пей-Гуо Лі | Завідувач наукового відділу

– доктор Лі має докторський ступінь у галузі електротехніки, отриманий ним у Московському енергетичному інституті, а також ступінь бакалавра в галузі електротехніки, отриманий в Університеті Цінхуа та ступінь магістра, який він отримав після закінчення Китайського інституту електроенергетики.

– Пей-Гуо Лі є членом Китайської асоціації електротехнічної та електронної промисловості (CEEIA).

– доктор Лі спеціалізується на дослідженнях та розробках прохідних ізоляторів та високовольтних лінійних трансформаторних вводів. Володіє понад 10 національними патентами, у тому новітньою технологією високовольтного вводу з RIS-ізоляцією.

– доктор Лі є також головним науковим співробітником ChinSun.

Ексклюзивний дистриб’ютор у Європі:

магістр Едгар Раянг | Власник

Магістр економіки та менеджменту Щецинського університету з понад 30-річним досвідом роботи у міжнародному середовищі енергетичної галузі у Європі.

Мeta FAAS® та ChinSun у ЄВРОПІ

Наша мета – стати відомим міжнародним постачальником високовольтних вводів не лише в Азії, а також у Європі. Пропонуючи нашим клієнтам високоякісні продукти, обслуговування клієнтів, доступне у будь-який час, а також можливості розвитку, ми несемо відповідальність не лише перед ними, а й перед нашими співробітниками.

МІСІЯ

Наша місія – продовжити виробництво безпечних та надійних трансформаторних лінійних вводів, прохідних ізоляторів та вводів із паперово-масляною ізоляцією. Наш унікальний науково-дослідний відділ, у співпраці з нашим європейським партнером FAAS® безперервно працює над інноваційними технологічними рішеннями, метою яких є створення більш досконалої та безпечної електроенергетики також і в Європі.

НАШІ ЦІННОСТІ

Наша пропозиція забезпечить надання високоякісних послуг на території всієї Європи. Наша найбільша перевага – постачання продукції найвищої якості за справедливими та конкурентоспроможними цінами. Наша команда з продажу та обслуговування надасть вам комплексне обслуговування, починаючи з першої консультації, підготовки проекту та закінчуючи післяпродажним обслуговуванням, у тому на території покупця.
Наш технічний персонал – це найкращі експерти, які допоможуть вам вибрати продукцію, яка відповідатиме вашим вимогам.

СПІЛЬНА МЕТА

Наше завдання – вдосконалення технології виробництва високовольтних вводів та прохідних ізоляторів, обслуговування клієнтів, управління витратами та постачання виробленої нами продукції. Якість наших вводів та прохідних ізоляторів, як і раніше, відповідатиме IEC 60137, IEEE C57.19.01, ГОСТ R55187, GB/T 4109 та іншим застосовним стандартам. Ми також гарантуємо, що ізоляційні параметри нашої продукції будуть набагато кращими, ніж це вимагається у зазначених вище стандартах.