ПРО НАС ?

Ексклюзивним дистриб’ютором бренду ChinSun® на європейському ринку є торгова компанія
FAAS®яка також гарантує обслуговування виробів ChinSun.

ChinSun® спеціалізується на проектуванні та виробництві трансформаторних вводів (прохідних ізоляторів) напругою від 52 до 550 кВ.

Вводи виготовляються із внутрішньою RIS-ізоляцією (синтетичною тканиною, просоченою епоксидним компаундом) або RIP-ізоляцією (електроізоляційним папером, просоченим епоксидним компаундом). Зовнішня ізоляція вводів являє собою коричневу порцелянову або сіру покришку з силіконового каучуку, яка також виконує функцію захисту вводу від ультрафіолетового випромінювання.

Засновник ChinSun®: доктор Пей-Гуо Лі закінчив Університет Цінхуа та отримав докторський ступінь у Московському інституті енергетики.

Рівень освіти співробітників ChinSun®: 4 співробітники мають докторський ступінь, а 45 співробітників – ступінь магістра чи бакалавра.

Національний технологічний патент містить 15 наших патентів на високовольтні ізоляційні вводи.

ChinSun® є основним постачальником вводів найбільшому китайському оператору системи розподілу електроенергії – Державній мережевій корпорації Китаю та Китайській мережі високошвидкісних залізниць.

Ми доставили вводи та прохідні ізолятори для понад 1200 трансформаторних станцій, а кількість виробленої нами продукції перевищує 30 000 штук.

Унікальні властивості вводів ChinSun®:

Під час проектування вводів, ChinSun® розробляє міцну зовнішню конструкцію, яка містить силіконовий каучук та слюдяний наповнювач Мікагель (Micagel) замість традиційного рішення, що використовується у вводах з паперово-масляною ізоляцією (OIP – папір, просочений мінеральною олією зі спіненим еластомерним поліуретаном).

Проблема з використанням звичайного вводу OIP полягає у ризику витоку олії, пошкодження діелектрика, вибуху ізолятора та займання трансформатора. Вирішення проблеми, пов’язаної з надійністю внутрішньої ізоляції, не виключає ризику спінювання рідкого наповнювача.

Усім нашим покупцям ми гарантуємо ретельне післяпродажне обслуговування. Технічне утримання наших виробів дуже просте – під час технічного огляду, після відключення джерела живлення, достатньо видалити пил м’якою тканиною з поверхні пристрою.

«Достатньо одноразового монтажу і ви забудете про проблему!» – вводи і прохідні ізолятори ChinSun®

RIP чи RIS-ізоляція? З якою ізоляцією обрати ввід?

Коли необхідно прийняти рішення

RIS (Resin Impregnated Synthetics – синтетична тканина, просочена епоксидним компаундом) – це новітня технологія у виробництві високовольтних вводів. Дедалі більше енергетичних проектів вимагає використання безпаперових вводів, які будуть у змозі гарантувати високу продуктивність трансформаторів. Вводи та прохідні ізолятори з RIS-ізоляцією – найсучасніший тренд на ринку високовольтних вводів. RIS-ізоляція має багато спільного з RIP-технологією (Resin Impregnated Pape) – паперовою ізоляцією, просоченою епоксидним компаундом, проте RIS-ізоляція вигідно відрізняється від іншої продукції з цієї групи:

– Ввід з RIS-ізоляцією не містить гігроскопічного матеріалу, такого як папір, що полегшує його зберігання.

– Значно знижує ризик виникнення часткових розрядів – міжфазних та «фаза-земля».

– Технологія виготовлення вводів ChinSun® з RIS-ізоляцією є одним з національних патентів компанії ChinSun®, тому, являючись оригінальним новатором конструкцій цього типу, вона є безперечним конкурентом, якщо мова йде про технічне виконання та цінову пропозицію.

– Технологія ChinSun® відповідає не лише вимогам щодо усіх параметрів, про які йдеться у стандарті IEC 60137-2017, але також електричних, термічних та механічних властивостей, зазначених у стандартах IEEE. Високовольтні вводи ChinSun® з RIS-ізоляцією характеризуються дуже низьким коефіцієнтом діелектричних втрат tanδ <0,35%, а електрична конструкція та процес просочення без порожнеч забезпечують стійкість вводів до часткових розрядів, що вдвічі перевищує максимальну робочу напругу «фаза-земля» за фонового шуму вимірювання, що становить 2 пКл. Ці дані набагато кращі від зазначених у стандарті IEC, в якому перераховані вимоги до вводів з RIP-ізоляцією – діелектричні втрати <0,7%, рівень часткових розрядів <10 пКл і <5 пКл за 1,5 і 1,05-кратності, відповідно, максимальної міжфазної робочої напруги між фазою та землею.

– Цілком суха конструкція виключає ризик витоку олії та ймовірності займання.

– Відсутність потреб у технічному обслуговуванні та постійному моніторингу.

– Транспортування та зберігання вводів допускається у будь-якому положенні.

На чому ґрунтується наше переконання у надійності вводів ChinSun®?

Виробничі технології ChinSun®

Фотогалерея проектів вводів ChinSun®

ChinSun-Composite-RIP-Transformer-Bushings
145kV-Porcelain-RIS-Transformer-Bushing-China-Supplier

Промислові зони, в яких використовуються наші вводи

Більшість споживачів ChinSun® – це електротехнічні компанії, енергобудівні підприємства, виробники силових трансформаторів, компанії з ремонту та обслуговування силових трансформаторів, великі електроенергетичні компанії, у тому традиційні електростанції, гідроелектростанції, атомні електростанції та компанії з постачання/дистрибуції енергії, швидкісні залізничні мережі, комунальні системи, високовольтні лінії електропередач, власники приватних електростанцій тощо.

Незалежно від Вашого бізнесу, ми запрошуємо Вас відвідати ChinSun®.

Провідні партнери ChinSun® у Європі та Азії

ChinSun® Bushings customers in China
FAAS® CEO visite to ChinSun® Manufactory
Electrical Power Construction Co came to inspect ChinSun®